expert-afbeelding
Praat met een reisexpert (Shiba)
Reisplanner

Beste reistijd voor trektochten in Nepal: een complete maandgids (2027)

kalender-icoon1
06 November 2026

Nepal is een reisbestemming die het hele jaar door geschikt is, maar het weer, de staat van de paden en het zicht in de bergen variëren aanzienlijk van seizoen tot seizoen. De keuze van de juiste maand kan een enorm verschil maken voor de trektocht in de Himalaya, een hooggelegen gebied.

De beste tijd om te gaan trekken in Nepal is over het algemeen de lente (maart tot en met mei) en de herfst (september tot en met november). Het weer is in deze maanden doorgaans stabieler, de temperaturen overdag zijn warmer en het uitzicht op de bergen is helderder. Maar de winter en het moessonseizoen hebben voor- en nadelen, vooral voor wie de voorkeur geeft aan rustigere routes en gebieden die minder regen kennen, zoals Upper Mustang en Dolpo.

Beste reistijd voor een trektocht in Nepal

Het seizoen kan ook afhangen van je bestemming en reisplannen. Iemand die de Everest Base Camp Trek organiseert , kiest wellicht een andere maand dan iemand die naar de Annapurna-regio gaat of een hoge berg wil beklimmen. Evenzo moet een bergbeklimmer die bergen hoger dan 6000 meter wil beklimmen, rekening houden met de sneeuwcondities, de windsnelheid en de meest geschikte periodes om te klimmen.

Dit is de maandelijkse reisgids voor trektochten in Nepal in 2027. De gids behandelt ook het seizoensgebonden weer, populaire trekbestemmingen, mogelijkheden voor bergbeklimmen op grote hoogte en handige tips voor het plannen van je reis naar de Himalaya.

Overzicht van de trekkingseizoenen in Nepal

Nepal kent vijf hoofdseizoenen: lente, zomer, moesson, herfst en winter. De bergen, heuvels en laaglanden hebben elk unieke omstandigheden in elk seizoen.

De beste seizoenen voor trektochten in 2027 zijn de lente en de herfst. Er zijn echter ook bestemmingen die de rest van het jaar nog te bezoeken zijn.

SeizoenMaandenAlgemene VoorwaardenGeschikte activiteiten
Spring Maart tot meiMilde temperaturen, bloeiende bloemen en over het algemeen gunstig weer.Trekking, bergbeklimmen en bergexpedities
ZomerJuni tot augustusHogere temperaturen en toenemende regenvalTrekking in de regenschaduw en geselecteerde expedities
Moessonjuni tot septemberHevige regenval, bewolkte lucht en gladde padenUpper Mustang- en Dolpo-trekking
HerfstSeptember tot novemberEen heldere hemel, stabiel weer en aangename temperaturen.Trekking, bergbeklimmen en fotografie
WinterDecember tot februariKoude temperaturen, sneeuwval en minder bezoekersTrektochten op lagere hoogtes en geselecteerde winterbeklimmingen

De lente en de herfst zijn over het algemeen de meest betrouwbare periodes voor traditionele trektochten in de Himalaya. De ideale tijd om te trekken in Nepal hangt echter af van je bestemming, de route, de weersomstandigheden en de hoogte waarop je gaat trekken.

Beste reistijd voor een trektocht in Nepal: een maandelijkse gids

Als je de verwachte weersomstandigheden voor de maand kent, kun je een geschikt moment kiezen om te gaan trekken. Hieronder vind je een overzicht van wat je in 2027 in Nepal kunt verwachten.

Januari: Wintertrektochten en rustige bergpaden

Het is een van de koudste maanden van het jaar in Nepal, vooral in de Himalaya. Op de hoger gelegen trekroutes heerst dan een vrieskou, sneeuw en harde wind. Hoge bergpassen kunnen moeilijk begaanbaar of zelfs afgesloten zijn.

Aanbevolen reis

Langtang Valley Trek

8 dagen
|
Gemiddelde reis

Maar ook op lagere hoogtes zijn goede plekken om te trekken. Mogelijke opties zijn: Ghorepani Poon Hill , Nagarkot , de Kathmandu-vallei en bepaalde delen van de Langtang-regio, afhankelijk van de weersomstandigheden.

Januari is absoluut de beste maand om te wandelen op de hoofdpaden, omdat er dan minder wandelaars zijn. Hoewel het 's ochtends en 's avonds koud kan zijn, is het mogelijk om de bergen na de sneeuwval te bewonderen.

Januari is doorgaans niet de maand voor bergbeklimmen, omdat het dan erg koud is met harde sneeuw. Een poging tot winterbeklimming vereist ervaring, de juiste uitrusting en professionele begeleiding.

Februari: Het begin van het voorjaarstrekkingseizoen

Februari is de tijd van het jaar waarin de winter langzaam verdwijnt en de lente aanbreekt. In lager gelegen gebieden beginnen de temperaturen te stijgen, maar in hoger gelegen gebieden is het nog steeds koud.

Routes op lagere en gematigde hoogtes, zoals Poon Hill, Mardi Himal en bepaalde delen van het Annapurna-gebied, zijn geschikt. Voordat het hoogseizoen in de lente begint, kunnen trekkers genieten van rustigere paden.

Er bestaat nog steeds een kans op sneeuw in de hogere gebieden van Langtang en het Everest-gebied. Het is daarom cruciaal om de toestand van de paden te controleren voordat u vertrekt.

Februari kan voor sommige klimmers een geschikte maand zijn voor winterbeklimmingen, maar is doorgaans niet de beste maand voor de gebruikelijke bergtoptochten.

Maart: een goede maand voor een lentewandeling.

Het belangrijkste trekseizoen begint in maart. Het weer wordt warmer, de bossen beginnen groen te kleuren en in sommige Himalaya-gebieden komen de rododendrons in bloei.

Populaire bestemmingen zijn onder meer:

  • Everest Base Camp Trek
  • Annapurna Base Camp-trektocht
  • Langtang Valley Trek
  • Ghorepani Poon Hill-trektocht
  • Manaslu Circuittocht

Over het algemeen is het zicht in de bergen goed, vooral op heldere ochtenden. Maar soms kunnen hoger gelegen paden en bergpassen door sneeuw worden beïnvloed.

Maart is ook een goede voorbereidingsmaand voor klimmers die het voorjaar ingaan. Wie in 2027 een bergtop in Nepal wil beklimmen, kan, afhankelijk van het weer en de route, beginnen aan een trektocht naar Mera Peak , Island Peak en Lobuche East.

April: Een van de beste maanden om te wandelen en te klimmen.

April is een van de favoriete maanden om te trekken in Nepal. Het weer is over het algemeen goed en de bossen zijn een prachtig schouwspel van rododendrons. De temperatuur overdag is bovendien aangenaam op veel hoogtes tijdens trektochten.

Deze maand zijn er veel toeristen in de regio rond de Everest, Annapurna, Langtang en Manaslu . Het is ook een goede tijd voor langere trektochten over hoge bergpassen.

Avontuurlijke beklimming van Mera Peak

Liefhebbers van bergbeklimmen weten dat april een belangrijke maand is. Talrijke klimmers wagen zich in het voorjaar aan beklimmingen van de toppen van de Mount Everest en andere bergen in de Himalaya.

Klimmen is populair en wordt vaak gedaan op de volgende plekken:

  • Mera Peak (6,476 m / 21,247 ft)
  • Island Peak (6,189 m / 20,305 ft)
  • Lobuche Oostpiek (6,119 m / 20,075 ft)
  • Pisang Peak (6,091 m / 19,984 ft)
  • Chulu Oostpiek (6,584 m / 21,601 ft)

De vereiste technische vaardigheden en conditie voor deze beklimmingen variëren. Het is raadzaam voor klimmers om voorafgaand aan vertrek over de juiste vergunningen, gidsen en uitrusting te beschikken.

Mei: Trekking vóór de moesson

Mei is de laatste maand van het voorjaarstrekkingseizoen. Het weer is doorgaans warm op lagere hoogtes en nog steeds goed om te klimmen op hogere bergtoppen.

Over het algemeen is trekken het beste begin mei, maar tegen het einde van mei neemt de bewolking toe en komen er pre-monsoonbuien voor.

Aanbevolen reis

Everest Base Camp Trek

15 dagen
|
Gemiddelde reis

Het Everest Base Camp, de Annapurna Circuit , Manaslu en Langtang blijven populaire bestemmingen. De zichtbaarheid kan echter minder constant zijn, vooral 's middags.

Mei is ook een belangrijke maand voor hooggebergtebeklimmingen. Voor veel expedities is de periode met het beste weer voor een topbeklimming vóór de moesson.

Klimmers die hoger dan 6,000 meter (19,685 voet) willen klimmen, moeten zoveel mogelijk tijd inplannen voor acclimatisatie, training en eventuele vertragingen door het weer.

Juni: Het begin van de moesson

Juni markeert de overgang van de lente naar de zomerse moesson. In Oost- en Centraal-Nepal regent het dan iets meer.

De paden zijn nat; bloedzuigers, aardverschuivingen en bewolkt weer maken trektochten in populaire gebieden zoals Annapurna, Everest en Langtang lastiger.

De regenval in de regenschaduwgebieden ten noorden van de Himalaya is echter veel lager. Daarom zijn de regio's Upper Mustang en Dolpo geschikte alternatieven.

De weersomstandigheden veranderen in juni en de gebruikelijke bergwandelingen worden dan afgeraden. Er zijn mogelijk nog wel enkele expedities die doorgaan, maar die vereisen een zorgvuldige planning.

Juli: Trekking in Nepal tijdens hevige regenval

In Nepal valt in juli de meeste regen. Veel wandelpaden in de lagere heuvels en bossen worden daardoor beïnvloed door de regelmatige regenval.

Wegverkeer kan worden belemmerd door aardverschuivingen en paden kunnen modderig en glad worden. De dikke bewolking maakt het bovendien moeilijker te voorspellen wat er vanaf de bergen te zien is.

Upper Mustang is een perfecte plek om in juli te bezoeken, omdat het er relatief droog is dankzij de regenschaduw van de Himalaya.

Het gebied biedt de mogelijkheid om de traditionele nederzettingen, kloosters en landschappen van Lo Manthang te bezoeken.

Dolpo is een andere mogelijke bestemming, hoewel het raadzaam is om de individuele routes en de bereikbaarheid vooraf te controleren.

De meeste plannen voor conventioneel bergbeklimmen op grote hoogte zijn niet geschikt voor juli.

Augustus: Trekking tijdens het moessonseizoen en bestemmingen in de regenschaduw

In augustus zet het moessonseizoen zich voort; in veel delen van Nepal valt zware regen. Populaire berggebieden voor trektochten kunnen moeilijk begaanbaar zijn vanwege de natte paden en verstoringen in het openbaar vervoer.

Wie echter tijdens het regenseizoen in Nepal wil reizen, geeft wellicht de voorkeur aan Boven-Mustang en Dolpo.

Het landschap is in veel gebieden groener en het aantal bezoekers is over het algemeen lager dan in de lente en de herfst.

Lower Mustang vs Upper Mustang Trek

De meeste bergbeklimmers kiezen er in augustus niet voor om toppen van 6,000 meter te beklimmen. De sneeuwomstandigheden, regenval en wisselende weersomstandigheden kunnen dan namelijk extra risico's met zich meebrengen.

Het is belangrijk dat reizigers flexibel zijn met hun reisplannen en de lokale weersvoorspellingen controleren voordat ze op reis gaan.

September: De overgang naar de herfst

September is de maand waarin de moesson overgaat in de herfst. De neerslag neemt langzaam af, maar in veel gebieden kunnen er begin september nog steeds buien vallen.

Tegen het einde van de maand is het zicht in de bergen doorgaans goed en verbeteren de omstandigheden voor trektochten.

De regio's in de Everest-, Annapurna-, Langtang- en Manaslu-trektochten trekken steeds meer trekkers aan.

Bepaalde bergtoppen in de Himalaya kunnen, afhankelijk van het weer en de seizoensomstandigheden, ook in september beklommen worden. Klimmers moeten er echter niet vanuit gaan dat alle routes direct na de moesson open zullen zijn.

In veel populaire wandelgebieden is begin september niet de beste tijd om te wandelen; eind september is beter.

Oktober: De beste maand voor veel wandelaars

Oktober is absoluut een van de beste maanden om te trekken in Nepal. De moesson neemt doorgaans af en het weer verbetert 's middags in de meeste bergen.

Aanbevolen reis

Annapurna Base Camp-trektocht

10 dagen
|
Gemiddelde reis

Deze maand is ideaal voor langeafstandswandelingen en tochten over hoge bergpassen.

Populaire bestemmingen zijn onder meer:

  • Everest Base Camp Trek
  • Annapurna Circuit Trek
  • Manaslu Circuittocht
  • Kanchenjunga Circuit Trek
  • Gokyo-merentocht
  • Langtang Valley Trek

Ook in oktober zijn er geselecteerde klimreizen in de herfst beschikbaar. Deze periode is perfect voor bergbeklimmers die Mera Peak, Island Peak, Lobuche East en andere toegestane klimbestemmingen willen beklimmen.

Het grootste nadeel is de drukte. Sommige populaire toeristische routes en hostels kunnen volgeboekt zijn, dus reserveren is aan te raden.

November: Helder uitzicht op de bergen en comfortabele wandeltochten

November is ook een fantastische tijd om te trekken in Nepal. Het is droog met heldere lucht en de temperaturen overdag op lagere en middelhoge hoogtes zijn aangenaam.

De eerste helft van november is een uitstekende tijd om te wandelen op grote hoogte. In de tweede helft van de maand koelt het op grotere hoogte af.

Populaire keuzes zijn trektochten in het Annapurna-gebied, het Everest-gebied, de Langtang-vallei en andere korte trektochten rond Kathmandu en Pokhara.

Annapurna basiskamp

Ook in november zijn er mogelijkheden om te klimmen in de herfst. Maar met het koudere weer en de wisselende sneeuwomstandigheden is het belangrijk om goed voorbereid te zijn.

Als je niet van drukte houdt en het uitzicht onbelemmerd is, is november een prima tijd om te reizen.

December: Het wintertrekseizoen begint

In de Himalaya begint het winterseizoen in december. In de hoger gelegen gebieden is het koud en kunnen bergpaden en -passen met sneeuw bedekt raken.

Maar wandelen op lagere hoogtes is wel mogelijk. Voor dergelijke plekken worden de lagere delen van het Annapurna-gebied en bestemmingen zoals Ghorepani Poon Hill, de Kathmandu-vallei en Dhampus aanbevolen.

Aanbevolen reis

Ghorepani Poonhill Trek

7 dagen
|
Gemiddelde reis

Het voordeel van december is dat de vele wandelpaden na de herfst rustiger worden. Bij helder weer zijn de uitzichten op de bergen prachtig.

December kan een lastige maand zijn voor het beklimmen van hoge bergtoppen vanwege de koude temperaturen, harde wind en sneeuw. Zowel ervaren klimmers als de juiste winteruitrusting zijn nodig voor dergelijke beklimmingen.

Beste reistijd voor trektochten in verschillende regio's van Nepal

Elke trektochtlocatie heeft zijn eigen klimaatpatroon. De beste reistijd hangt af van de locatie, de hoogte en de geografische omstandigheden.

TrekkingregioAanbevolen maandenGeschikte bestemmingen
EverestMaart tot mei, september tot novemberEverest-basisstation, Gokyo-meren, Drie Bergpassen
AnnapurnaMaart tot mei, september tot novemberAnnapurna Circuit, ABC, Mardi Himal, Poon Hill
LangtangMaart tot mei, september tot novemberLangtang-vallei, Gosaikunda, Helambu
ManasluMaart tot mei, september tot novemberManaslu-circuit, Tsum-vallei
MustangMaart tot novemberBovenste Mustang, onderste Mustang
DolpoVan mei tot oktoberBoven-Dolpo, Beneden-Dolpo
KanchenjungaMaart tot en met mei, oktober tot en met novemberKanchenjunga-circuit
MakaluMaart tot en met mei, oktober tot en met novemberMakalu basiskamp

Dit zijn aanbevolen weersperioden en geen garanties. Het weer en de omstandigheden kunnen van jaar tot jaar verschillen.

Bergklimmen in Nepal in 2027: Beste maanden en bergen boven de 6,000 meter

Nepal is niet alleen een land voor trektochten, maar ook een belangrijk land voor bergbeklimmers. Wie de gebaande paden wil verlaten, kan plannen maken om een ​​bergtop in de Himalaya te beklimmen.

Voor ervaren klimmers en voor diegenen die hun technische klimvaardigheden willen verbeteren, biedt Peak Climbing in Nepal 2027 een kans om de bergen van de regio te verkennen.

Manaslu Circuit Trek Vaste Groep Episch Uitzicht

De lente (maart tot en met mei) en de herfst (september tot en met november) zijn de belangrijkste periodes om te overwegen voor veel klimtochten. De lente is van groot belang voor grote Himalaya-expedities, terwijl de herfst geschikt is voor diverse trektochten naar bergtoppen.

Populaire bergtoppen boven de 6,000 meter om te beklimmen in 2027

PieknaamElevation (hoogte)RegioGeschikt klimraamKlimervaring
Mera-piek6,476 m / 21,247 ftKhumbuApril tot mei, oktober tot novemberGletsjerreizen, het gebruik van stijgijzers en basisvaardigheden in het bergbeklimmen.
Eilandpiek (Imja Tse)6,189 m / 20,305 ftEverestApril tot mei, oktober tot novemberTouwtechnieken, ervaring met ijsbijl en stijgijzers
Lobuche Oost6,119 m / 20,075 ftEverestApril tot mei, oktober tot novemberErvaring met bergbeklimmen is een pluspunt.
Pisang-piek6,091 m / 19,984 ftAnnapurnaApril tot mei, oktober tot novemberBasiskennis van technisch klimmen en ervaring met gletsjers.
Chulu Oost6,584 m / 21,601 ftAnnapurnaApril tot mei, oktober tot novemberGoede alpine-ervaring en technische voorbereiding.
Chulu West6,419 m / 21,063 ftAnnapurnaApril tot mei, oktober tot novemberErvaring in bergbeklimmen en touwvaardigheden
Kyajo Ri6,186 m / 20,295 ftKhumbuApril tot mei, oktober tot novemberTechnische klimervaring is aanbevolen.
Dhampus-piek6,012 m / 19,724 ftDhaulagiriApril tot mei, oktober tot novemberErvaring met trektochten op grote hoogte en basisvaardigheden in klimmen.
Singu Chuli6,501 m / 21,329 ftAnnapurnaApril tot mei, oktober tot novemberErvaring met bergbeklimmen is aanbevolen.

Houd er rekening mee dat de informatie over de hoogte van de bergtoppen en de moeilijkheidsgraad van de beklimmingen kan variëren tussen verschillende bronnen. De noodzaak van vergunningen verschilt per berg en overheidsvoorschriften. Sommige bergtoppen vallen onder het beheer van de Nepalese Bergbeklimmersvereniging, andere onder het Ministerie van Toerisme.

Welke bergtop moet je kiezen?

Je beslissing moet gebaseerd zijn op je eerdere klimervaring, fysieke conditie en technische vaardigheden.

  • Met de juiste voorbereiding en ondersteuning is Mera Peak een geschikte bestemming voor fitte trekkers. Vereist gletsjerwandelen en bergbeklimmingsuitrusting.
  • Voor de beklimming van Island Peak zijn basisvaardigheden in het bergbeklimmen vereist, zoals stijgijzers, touwen en een ijsbijl.
  • Lobuche East is een meer gevorderde route en wordt aanbevolen voor mensen met eerdere alpine-ervaring.
  • Voor de beklimming van Pisang Peak zijn een goede fysieke conditie en technische klimkennis vereist.
  • Vanwege de hoogte, de sneeuwomstandigheden en de technische secties is een zorgvuldige planning belangrijk voor Chulu East en Chulu West.
  • Singu Chuli is uitdagender en is meer geschikt voor gevorderde klimmers.

Klimmers die de hogere delen van de Himalaya willen verkennen, kunnen ook de Himlung Himal (7,126 m / 23,379 ft) ontdekken. Deze tocht is iets veeleisender, maar biedt wel de nodige ondersteuning en ervaring voor expedities.

Aanbevolen reis

Mera piek beklimmen

18 dagen
|
Moeilijke reis

Het klimprogramma moet een aantal acclimatisatiedagen, passende training, flexibiliteit om zich aan te passen aan de weersomstandigheden en noodplannen omvatten. De hoogte van een bergtop is geen maatstaf voor de moeilijkheidsgraad ervan.

Belangrijke factoren om te overwegen voordat u uw trektochtmaand kiest

Het kiezen van de juiste maand is slechts de helft van het verhaal als het gaat om het plannen van een reis naar de Himalaya. Houd rekening met de volgende zaken voordat u uw reis boekt.

  • Controleer de hoogte, het weer en de staat van het pad van de route die u hebt gekozen.
  • Neem voldoende tijd om te acclimatiseren om hoogteziekte te voorkomen.
  • Kom in vorm door regelmatig te wandelen, te hiken en te sporten.
  • Reserveer uw hotelkamer vroeg in de lente en de herfst.
  • Controleer of u de benodigde vergunningen heeft voor wandelen, natuurgebieden en klimmen.
  • Reisverzekering die hooggebergtetrekking en noodevacuatie dekt.
  • Zorg voor geschikte kleding, schoenen en uitrusting voor het seizoen.
  • Controleer altijd het weer en de toestand van de paden voordat je op pad gaat.
  • Huur een ervaren klimmer of een ervaren wandelgroep in.
  • Controleer de reisinformatie en het nieuwe reisbeleid voordat u op reis gaat.

Reizigers wordt tevens aangeraden de bijgewerkte vergunningsvereisten, vervoersmogelijkheden en lokale regelgeving te raadplegen alvorens reizen voor 2027 te boeken.

Veelgestelde vragen over de beste tijd om te trekken in Nepal

Wat is de beste maand om te gaan trekken in Nepal?

Oktober en april zijn twee van de populairste maanden. In oktober is het na de moesson doorgaans helder weer, terwijl april warmere temperaturen en bloeiende rododendronbossen met zich meebrengt.

Makalu-trektocht

Kan ik tijdens het moessonseizoen in Nepal gaan trekken?

Ja. Hoewel er van juni tot september in veel delen van Nepal veel regen valt, blijven bestemmingen in de regenschaduw, zoals Boven-Mustang en Dolpo, geschikte opties.

Is wintertrekking mogelijk in Nepal?

Ja. Veel trektochten op lagere hoogtes kunnen in december, januari en februari worden gedaan. Maar op de hoger gelegen bergroutes moet je rekening houden met zware sneeuwval en vrieskou.

Welke maanden zijn het meest geschikt voor een trektocht naar het basiskamp van de Mount Everest?

Maart tot en met mei en september tot en met november zijn over het algemeen de meest gewilde periodes. Oktober en april zijn bijzonder populair vanwege de gunstige omstandigheden voor trektochten.

Kunnen beginners in 2027 een bergtop van 6,000 meter in Nepal beklimmen?

Mera Peak en Island Peak zijn mogelijke toppen voor fitte beginners met de juiste training en begeleiding. Beide moeten echter niet als standaard wandelingen worden beschouwd. Basiskennis van bergbeklimmen en acclimatisatie zijn cruciaal.

Wat is het beste seizoen om bergtoppen te beklimmen in Nepal?

De lente en de herfst zijn de belangrijkste seizoenen voor veel bergtoppen om te beklimmen. Er zijn een aantal grote klimtochten die zich vooral in de lente goed lenen, en enkele toppen waar de omstandigheden in de herfst ook goed zijn.

Aanbevolen reis

Trektocht naar de Lower Dolpo

20 dagen
|
Moeilijke reis

Heb ik een klimvergunning nodig voor toppen boven de 6,000 meter?

Ja. Voor een aantal bergtoppen zijn klimvergunningen nodig, waarbij de bevoegde instantie per bergtop verschilt. Het beheer van de bergtoppen wordt uitgevoerd door twee verschillende instanties: de Nepalese Bergbeklimmersvereniging en het Ministerie van Toerisme. Controleer voor vertrek de meest recente vereisten.

Conclusie

De beste tijd om te gaan trekken in Nepal hangt af van je bestemming, ervaring en reisdoelen. De lente en de herfst zijn de meest betrouwbare periodes voor de populairste trektochten, terwijl de winter mogelijkheden biedt voor rustigere tochten op lagere hoogtes. Tijdens het moessonseizoen zijn andere gebieden zoals Upper Mustang of Dolpo goede alternatieven.

Als je een reis naar de Himalaya in 2027 overweegt, is het belangrijk om na te denken over het type reis dat je wilt maken: een comfortabele trektocht met overnachtingen in theehuizen, een uitdagende tocht tot 6000 meter of een meer technische klim daarboven. De verschillende soorten reizen vereisen een andere mate van voorbereiding.

Plan je reis op basis van het seizoen, neem de tijd om te acclimatiseren en controleer de meest recente weers- en vergunningsinformatie voordat je vertrekt. Afhankelijk van de voorbereiding zijn er in Nepal het grootste deel van het jaar goede mogelijkheden om te trekken en te bergbeklimmen.

Plan uw volgende
Reis naar de Himalaya!

Wij plannen vakanties op maat en flexibel, afgestemd op de duur van uw vakantie, extra wensen en behoeften.

Plan je reizen
plan-i
profielen

Chat met onze reisontwerper Shiba

Hulp nodig? Onze deskundige medewerker staat voor u klaar! Vul onderstaand formulier in om een ​​chatgesprek te starten en uw vragen snel beantwoord te krijgen.

Schakel JavaScript in uw browser in om dit formulier in te vullen.